Základná škola M. R. Štefánika, Štefánikova 19, Spišská Belá

To sme my..

Piatok 17. 8. 2018

Vitajte na stránkach našej školy

• Koniec školského roka

Do galérie Koniec školského roka boli pridané fotografie.

V piatok 29. 6. 2018 sme slávnostne ukončili školský rok 2017/2018. Zároveň sme sa rozlúčili s deviatakmi, ktorí budú pokračovať v štúdiach na stredných školách. Pani riaditeľka sa príhovorom poďakovala žiakom a učiteľom za celoročnú prácu a popriala všetkým krásne leto, veľa oddychu a pekných zážitkov.

Vedenie školy udelilo mimoriadne ocenenie v podobe knižnej odmeny za vzornú reprezentáciu našej školy:

V tomto školskom roku to boli títo žiaci:

• Ocenenie najlepších žiakov

Do galérie Ocenenie najlepších žiakov boli pridané fotografie.

V školskom roku 2017/2018 boli za svoje školské úspechy, snahu, reprezentáciu, vzorné správanie a pravidelnú školskú dochádzku ocenení pánom primátorom títo žiaci:

1. ročník – Sofia Chovaňáková

2. ročník – Tomáš Halčín

3. ročník – Barbora Brežinová

4. ročník – Júlia Chovaňáková

5. ročník – Simona Fiamčíková

6. ročník – Lenka Selepová

7. ročník – Michaela Fudalyová

8. ročník – Monika Adamcová

9. ročník – Monika Grichová

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov aj v budúcom školskom roku.

• Kolektívy tried 2017/2018

Do galérie Kolektívy tried 2017/2018 boli pridané fotografie.

• Guľko Bombuľko

Do galérie Guľko Bombuľko boli pridané fotografie.

Žiaci 7.A triedy spolu s tretiakmi nacvičili divadelné predstavenie O Guľkovi Bombuľkovi pri príležitosti blížiaceho sa stého výročia narodenia Márie Ďuríčkovej, obľúbenej autorky pre deti. Príbeh o obetavom a veselom Guľkovi Bombuľkovi, ktorý sa kotúľal po dvore plnom zvieratiek bol zaujímavý a napínavý nielen pre našich žiakov, ale aj pre žiakov zo ZŠ J. M. Petzvala a deti z materskej školy. Vo večerných hodinách sa žiaci predstavili aj svojim rodičom a verejnosti. Za svoj talent a herecké výkony si vyslúžili veľký potlesk.