Základná škola M. R. Štefánika, Štefánikova 19, Spišská Belá

Prihlásenie
 • NAKUPUJTE V TESCU A HLASUJTE ZA NÁŠ PROJEKT

  Naša škola sa opäť zapojila do projektu, ktorého vyhlasovateľom je TESCO.  

  Cieľom nášho projektu "PODPORA ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU" je vytvárať si pozitívny vzťah k jedlu, uvedomiť si, že zdravé jedlo je predpokladom kvalitného života, vzdelávať sa v oblasti potravín a výživy a získavať čo najviac informácií o jedle a zdravom životnom štýle. Už teraz vieme, že aj naši žiaci sa počas realizácie projektu "Podpora zdravého životného štýlu" veľa naučia a poznatky budú využívať v reálnom živote. Tešíme sa na nové nápady a aktivity našich žiakov a pomoc rodičov a priateľov školy.

  Ako nám môžete pomôcť?

  Stačí, keď budete nakupovať v Tescu a podporíte náš projekt hlasovaním od 7. mája do 4. júna 2018.

  Ďakujeme

 • Prednes anglickej poézie a prózy

  Do galérie Prednes anglickej poézie a prózy boli pridané fotografie.

  O tom, že angličtina je u žiakov obľúbená, svedčí aj záujem o prednes anglickej poézie a prózy. Do školského kola súťaže sa zapojili žiaci druhého stupňa. Prípravou na prednes sa zdokonaľovali v správnej výslovnosti, plynulosti, gramatike, slovnej zásobe a v dramatizácii.  Všetci boli veľmi snaživí a podali skvelé výkony. Porota všetkých žiakov ocenila diplomom a sladkosťou. Prvé tri miesta boli ocenené aj anglickou literatúrou.

  1. miesto -  Lenka Selepová zo 6.A
  2. miesto -  Olívia Staviarska zo 7.A
  3. miesto -  Tatiana Bučáková z 9.A

  Ostatní zúčastnení: Martin Badžo 6.B , Emma Nebusová 6.A,  Miroslava Brežinová 7.A, Sára Čabanová 7.A, Michaela Fudalyová 7.A, Leah Dobešová 7.A, Tadeáš Gurka 7.A, Monika Adamcová 8.B, Mária Čupková 8.B

  Všetkým blahoželáme a prajeme veľa chuti do učenia angličtiny.

  Mgr. S. Belončáková, Mgr. Z. Ganzarčíková

 • Vyhodnotenie súťaže Matematický Kkokan

  Do galérie Vyhodnotenie súťaže Matematický Kkokan boli pridané fotografie.

  Žiaci prvého stupňa od 19. marca netrpezlivo čakali na vyhodnotenie súťaže Matematický klokan. Najlepšie výsledky v tejto super súťaži dosiahli:

  v kategórii Klokanko 1: Filip Olekšák a Leila Pavličková, 1.A

  v kategórii Klokanko 2: Katarína Odumorková, 2.A

  v kategórii Klokanko 3: Zoran Grivalský, 3.A

  v kategórii Klokanko 4: Natália Andrášová, 4.A

  Z diplomu Školského šampióna sa v tomto školskom roku teší Zoran Grivalský z 3.A triedy. Blahoželáme.

  Aj ostatní žiaci dosiahli pekné výsledky. Tu sú ich mená: S. Blanárová, S. Nováková, B. Vojčík, Z. Halčinová, T. Halčín, D. Kostka. L. Farkaľová, A. Budzáková, T. Gancarčiková, M. Kovalčík, L. Renner, B. Pirožek, T. Tomala, L. Filipová, D. Odrobina, P. Repel, D. Rezničák, M. Blanár, S. Krigovský, R. Šolcová, B. Olekšáková, V. Gregorová, P. Kostková, Z. Chlebáková, Š. Suchý. T. Šleboda, V. Slamená, T. Sedlák, V. Adamcová.

  Súťaž sa žiakom páčila, preto sa už teraz tešíme na jej 22. ročník.

  Mgr. D. Karabová

 • S lesníkom do lesa

  Do galérie S lesníkom do lesa boli pridané fotografie.

  Lesy mesta Spišská Belá, s.r.o, v spolupráci s NLC Zvolen – odborným garantom Lesnej pedagogiky na Slovensku pripravili pre žiakov 3.B, 4.A, 4.B triedy 11.mája 2018 dopoludnie s názvom “ S lesníkom do lesa“.

  Certifikovaní lesní pedagógovia a lesní sprievodcovia, zamestnanci Lesov mesta Spišská Belá pripravili v lokalita FĽAK stanovištia, na ktorých deti plnili rôzne aktivity , ktorých cieľom bol  celostný rozvoj osobnosti, s dôrazom na hlavu -  ruky - srdce. Žiaci sa aktívne zapájali do všetkých aktivít. Pre žiakov bolo pripravené malé občerstvenie – špekačky, chlieb, pitie a malá sladkosť. Každý žiak zapojený do aktivít dostal malý darček. Na záver  poďakoval všetkým žiakom za účasť Ing. František Pisarčík a akciu skončil pozdravom Lesu zdar.

  Mgr. Gotzmannová

 • Deň matiek

  Do galérie Deň matiek boli pridané fotografie.

  Žiaci 4. A triedy sa rozhodli  potešiť svoje mamičky a úprimne sa im  poďakovať. Preto si pre ne pripravili program, ktorý venovali svojim mamám pri príležitosti Dňa matiek. Mamičky, ale aj staré mamy s radosťou prijali pozvanie a tak sme sa spoločne stretli 11. mája v popoludňajších hodinách. V programe odzneli úprimné vyznania a milé slová vďaky  a program bol naozaj pestrý – tance, piesne, básne, ale aj divadlo.  Na nástenke mamičky ocenili aj svoje portéty, ktoré nakreslili naši šikovní maliari. V závere nechýbali darčeky, gratulácie a samozrejme úprimné objatia,  či božtek na líčka. Na krásne vystúpenie svojich detí, mohla byť každá mama naozaj hrdá. Ďakujeme.

  Mgr. D. Karabová

 • Spomienka na Milana Rastislava Štefánika

  Do galérie Spomienka na Milana Rastislava Štefánika boli pridané fotografie.

  Milan Rastislav Štefánik, ktorého slávne meno nesie naša škola, bol slovenský astronóm, vojenský letec, generál ozbrojených síl Francúzska, diplomat a politik. 4. mája 1919 tragicky zahynul neďaleko Ivanky pri Dunaji pri páde lietadla, ktorým sa po šiestich rokoch vracal späť do svojej milovanej vlasti. Pri príležitosti 99. výročia jeho úmrtia sme na našej škole usporiadali Slávnostnú akadémiu, aby sme si pripomenuli túto významnú osobnosť slovenských dejín. Po úvodnom príhovore pani riaditeľky sa našim žiakom predstavil astronóm RNDr. Vojtech Rušin, DrSc. z Astronomického ústavu SAV, ktorý naším žiakom priblížil život a pôsobenie M. R. Štefánika, ale aj veľa užitočných informácii o vesmíre, Slnku a planétach. Po týchto užitočných informáciách žiaci našej školy, rozdelení do dvoch družstiev, súťažili proti sebe v rôznych disciplínach. Väčšina z nich bola vedomostných a týkala sa práve života a pôsobenia M. R. Štefánika a Spišskej Belej a nášho blízkeho regiónu. Celý program vynikajúco odmoderoval žiak 9.B Jaroslav Krigovský, ktorý si svojou bezprostrednosťou a dôvtipom ihneď získal sympatie žiackeho, aj učiteľského publika. Prestávky medzi jednotlivými disciplínami oživil program mažoretiek, ľudové vystúpenie žiakov prvého stupňa a tanečné a spevácke číslo žiakov druhého stupňa z krúžku anglického jazyka. Všetkým účinkujúcim, súťažiacim a hosťom ďakujeme za vytvorenie príjemnej atmosféry a za skvelý kultúrny zážitok.

  Mgr. Michaela Fudalyová, Mgr. Marta Neupauerová, Mgr. Jana Šavelová, Mgr. Milan Varjan

 • Kľúče od kráľovstva Márie Terézie

  Do galérie Kľúče od kráľovstva Márie Terézie boli pridané fotografie.

  Aj tento rok sme sa nechali pozvať na prechádzku históriou a zapojili sme sa do 3. ročníka súťaže Kľúče od kráľovstva Márie Terézie. Témou tohto ročníka je Detstvo Márie Terézie. Už v detstve bola panovníčka Mária Terézia veľmi húževnatá, prívetivá, milá. Vynikala hudobným vzdelaním, hrala na klavíri, pekne spievala, tancovala a maľovala. Preto výtvarné práce žiakov boli zamerané predovšetkým na umenie a vzdelanie Márie Terézie. O priazeň poroty sa budú uchádzať výtvarné práce N. Andrášovej,  P. Kostkovej, D. Polhošovej a V. Slamenej. Držíme palce.

  Mgr. D. Karabová

 • OZNAM

  7. máj 2018 - voľno udelené riaditeľkou školy z organizačných dôvodov.

 • 3.B trieda sa zapojila do projektu „Mliečny fond“

  Slovenskí poľnohospodári sa rozhodli darovať svoje kravičky deťom na adopciu, aby si uvedomili aké sú kravičky výnimočné a užitočné, lebo nám dávajú mlieko. Adoptuj kravičku je projekt Mliečneho fondu, ktorí je financovaný slovenskými prvovýrobcami a spracovateľmi mlieka.  Cieľom projektu je zvýšenie spotreby mlieka a mliečnych výrobkov zo Slovenska ako aj zvýšenie povedomia o slovenských prvovýrobcoch mlieka.

  Pre adopciu kravičky bolo potrebné nazbierať 40 kódov slovenských mliečnych výrobkov. Na základe týchto kódov si žiaci mohli vybrať svoju kravičku, farmu kde žije a dať jej meno. Prostredníctvom internetu ju môžu kŕmiť, hrať sa s ňou. Farmu, kde sa kravička nachádza, môžu osobne navštíviť 22. júna 2018.

  Mgr. B. Gotzmannová

 • Okresné kolo vo florbale dievčat- 2. miesto

  Do galérie Okresné kolo vo florbale dievčat- 2. miesto boli pridané fotografie.

  Dňa 27.4.2018 sa naše dievčatá po úspešnom prvom mieste v obvodnom kole zúčastnili okresného kola vo florbale, ktoré sa uskutočnilo v novovybudovanej športovej hale FOCUS v Kežmarku. Zážitok to bol naozaj veľký, nakoľko naše dievčatá snáď po prvýkrát nielen videli, ale aj hrali v takejto hale. Turnaja sa zúčastnili: ZŠ M. R. Štefánika Spišská Belá, ZŠ Vrbov, ZŠ Nižná brána a ZŠ Slovenská Ves.

  Každý jeden zápas bol náročný a napínavý, o víťazstve niekedy rozhodovali  maličkosti, niektoré stretnutia boli vyrovnané a mali svoju vysokú hernú kvalitu. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Našim dievčatám, ktoré tak veľmi túžili stať sa majsterkami okresu, sa to nakoniec nepodarilo i napriek tomu, že neprehrali ani jeden zápas. V náš neprospech rozhodlo viac strelených gólov, teda „skóre“. No, chýbalo nám kúsok šťastia, ale takto to v športe niekedy býva. Dôležité je, že si dievčatá našli nové priateľstvá, vzájomne sa povzbudzovali a motivovali počas jednotlivých zápasov i mimo nich. A to je niekedy viac ako byť prvý...

  Zápasy:

  ZŠ M. R. Štefánika – Nižná brána 3:1

  ZŠ Vrbov – ZŠ Slovenská Ves 1:0

  ZŠ Nižná brána – ZŠ Slovenská Ves 2:0

  ZŠ M. R. Štefánika – ZŠ Vrbov 0:0

  ZŠ Vrbov – ZŠ Nižná brána 4:0

  ZŠ Slovenská Ves – ZŠ M. R. Štefánika 1:2

  Celkové poradie:

  1. miesto – ZŠ Vrbov
  2. miesto – ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá
  3. miesto – ZŠ Nižná brána, Kežmarok
  4. miesto – ZŠ Slovenská Ves

  Našu školu reprezentovali: Zuzana Talarova, Klaudia Polačeková, Lenka Budzáková, Michaela Bučáková, Ema Kovalčíková, Zuzana Bujňáková, Klaudia Kaňuková, Viktória Vaverčáková, Júlia Olekšáková, Tatiana  Bučáková, Melánia Chovaňáková, Dominika Kováčiková.

  Ďakujeme, dievčatá.

  PaedDr. Ľudovít Gumulák

 • Nočná pátracia akcia

  Do galérie Nočná pátracia akcia boli pridané fotografie.

  V piatok podvečer zaplnili školu siedmaci, aby sa dozvedeli zaujímavosti a fakty historických príbehov podľa vlastného scenára.  Nočný príbeh začínal pri vatre čítaním s porozumením, pokračoval dramatizáciou príbehu a hľadaním indícií v areáli školy. Každú indíciu získali splnením vedomostných aj zábavných úloh, ktoré im umožnili dozvedieť sa ďalšie zaujímavosti z histórie.

  Po pátracej akcii sa žiaci presunuli z areálu školy do telocvične, kde ich čakal DJ Samo a pripravil im diskotéku so zábavnými a vtipnými hrami a súťažami. V nočných hodinách sa všetci presunuli do tried, kde ich čakali spacáky a všetci od únavy zaspali.  V sobotu ráno sme opúšťali školu s úsmevom na tvári a s peknými zážitkami.

  Cieľom nočnej pátracej akcie bolo zabaviť sa, utužiť kolektív a hravou formou sa dozvedieť veľa nového a zaujímavého.

  Mgr. N. Labusová, Mgr. E. Stachová

 • Prváci a škôlkari si opäť zašportovali

  Do galérie Prváci a škôlkari si opäť zašportovali boli pridané fotografie.

  Základná škola M. R. Štefánika usporiadala dňa 20. apríla 2018 už tretí ročník Detskej športovej olympiády pre predškolákov Materskej školy Mesta Spišská Belá.
  V športovom areáli súťažilo 130 malých športovcov  v desiatich disciplínach, v ktorých si mohli overiť svoju rýchlosť, obratnosť i schopnosť sústrediť sa. Aj keď sa všetci účastníci usilovali dosiahnuť čo najlepšie výsledky, hlavným cieľom olympiády bol rozvoj pohybových zručností a výchova k aktívnemu využívaniu voľného času.

  A kto vlastne zvíťazil? Jednoznačne všetci! Každý predškolák a prvák si domov odniesol diplom, medailu a úsmev na tvári.

  Mgr. K. Čížiková, Mgr. D. Sekeráková

 • 1. miesto na biologickej olympiáde - okresné kolo

  Žiačky ZŠ M. R. Štefánika sa aj tento rok zúčastnili už 52. ročníka okresného kola biologickej olympiády kategória E obsahového zamerania „Poznaj a chráň prírodu svojej vlasti“  v  odbornosti  botanika a zoológia. Obsahovým zameraním bola  flóra a fauna lesných biotopov.

  Každý účastník súťaže si pripravil herbár alebo zbierku z predpísaných  desiatich rastlinných alebo živočíšnych druhov. V priebehu súťaže žiaci identifikovali druhy podľa predložených  vyobrazení rastlín a živočíchov. Do súťažných hárkov  značili 15 predložených druhov s ich slovenským a vedeckým  názvom. V testovej časti z botaniky  a zoológie súťažiaci boli preverení z ďalších poznatkov vybraných druhov z prepísaných 50 zástupcov flóry a fauny biotopu lesa.

  Žiačka našej školy  Lenka Selepová získala 1. miesto v odbornosti botanika a postupuje na krajské kolo tejto súťaže.  Veronika Tobisová a Anna Nebusová  sa umiestnili na 3. a 4.  mieste odbornosti  zoológia.

  Žiačkam za tento úspech ďakujeme a prajeme veľa úspechov  v odhaľovaní  nových poznatkov z našej flóry a fauny.

  Ing. Ľ. Brincková

 • A slovo bolo u Boha - účasť na celoslovenskom kole

  Dňa 7.04.2018 sa naša žiačka Monika Grichová z 9.A triedy zúčastnila na celoslovenskom kole prestížnej recitačnej  súťaže v Bratislave  „A Slovo bolo u Boha“,  ktorá nás privádza k myšlienkam o Bohu, o jeho nekonečnej trpezlivosti a láske k nám. Súťaže sa zúčastnili z celého Slovenska len tí najlepší recitátori. Bolo ťažké vybrať najlepších, k víťazstvu sme mali blízko. Monike blahoželáme a prajeme veľa úspechov v budúcnosti.

  Mgr. D. Baksová

 • Krásne počasie nás vylákalo do Tatier

  Do galérie Krásne počasie nás vylákalo do Tatier boli pridané fotografie.

  14.4.2018 sa žiaci 5.A a 5.B vydali opäť na túru do Vysokých Tatier. Tentokrát zamierili na Popradské pleso. Počasie bolo prekrásne, priam stvorené na pobyt v prírode. Žiakom sa túra veľmi páčila a už teraz sa tešia, kam sa vyberú nabudúce.

  Mgr. Jana Šavelová, Danka Zednikovičová

 • Deň narcisov

  Do galérie Deň narcisov boli pridané fotografie.

  Každoročne sa naša škola zapája do jedinečnej verejno-prospešnej  zbierky Deň narcisov,  ktorú organizuje Liga proti rakovine. Táto zbierka sa vykonáva za účelom získavania prostriedkov na pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám, na podporu výskumných a klinických projektov. Touto dobrovoľnou činnosťou sa snažíme žiakom vštepovať spolupatričnosť s tými, ktorí bojujú s rakovinou, vedieme ich k ľudskosti a empatii. Tohto roku sa nám podarilo vyzbierať 1079,90 eur. Za tieto finančné prostriedky patrí vďaka žiakom a občanom nášho mesta. Ďakujeme našim žiačkam, ktoré túto zbierku vykonávali a obetovali svoj čas: Magdaléna Dudušová, Tatiana Bučáková, Dominika Kováčiková, Júlia Olekšáková, Zuzana Bujňáková, Klaudia Polačeková, Denisa Boďová a Paulína Kostková.

  Za organizáciu a realizáciu Dňa narcisov ďakujeme pani učiteľkám Mgr. Baksovej, Dlugošovej a Kostkovej.

  Vďaka patrí všetkým, ktorí kúpou žltého narcisu podporili tento projekt. 

 • Naše dievčatá si vybojovali 1. miesto vo florbale

  Do galérie Naše dievčatá si vybojovali 1. miesto vo florbale boli pridané fotografie.

  Dňa 11.4.2018 sa naše dievčatá zúčastnili obvodného kola vo florbale, ktoré sa uskutočnilo v telocvični ZŠ J. M. Petzvala. Turnaja sa zúčastnili: ZŠ M. R. Štefánika Spišská Belá, ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá, ZŠ Lendak a ZŠ Slovenská Ves..

  Naše dievčatá sa stali víťazmi skupiny, čím si zabezpečili účasť na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 27.4.2018 v ZŠ Veľká Lomnica.

  Každý jeden zápas bol náročný a napínavý, o víťazstve niekedy rozhodovali  maličkosti, niektoré stretnutia boli vyrovnané a mali svoju kvalitu. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Dievčatá ukázali svoju hernú kvalitu a priniesli nám vytúžené a zaslúžené víťazstvo.

  Zápasy:

  ZŠ Slovenská Ves – ZŠ M. R. Štefánika 4:4

  ZŠ J. M. Petzvala – ZŠ Lendak 3:6

  ZŠ M. R. Štefánika – ZŠ J. M. Petzvala 5:4

  ZŠ Lendak – ZŠ Slovenská Ves 3:5

  ZŠ Slovenská Ves – ZŠ J. M. Petzvala 3:1

  ZŠ Lendak – ZŠ M. R. Štefánika 0:8

  Celkové poradie:

  1. miesto – ZŠ M. R. Štefánika
  2. miesto – ZŠ Slovenská Ves
  3. miesto – ZŠ Lendak
  4. miesto – ZŠ J. M. Petzvala

  Našu školu reprezentovali: Zuzana Talarova, Sara Pajerova, Miriam Torbíková, Lenka Budzáková, Michaela Bučáková, Ema Kovalčíková, Zuzana Bujňáková, Melánia Chovaňáková, Klaudia Kaňuková, Viktória Vaverčáková, Júlia Olekšáková, Viktória Ribovičová, Tatiana  Bučáková.

   

  K úspechu im blahoželáme a držíme palce na okresnom kole.

  PaedDr. Ľudovít Gumulák

 • Oslava svetového dňa stolného tenisu na ZŠ M. R. Štefánika

  Stolný tenis ako jeden z najmasovejších, najrýchlejších a najpopulárnejších športov u nás i vo svete oslavuje od roku 2015 World Table Tennis for all Day Svetový deň stolného tenisu pre všetkých, ktorý sa koná dňa 6. apríla. Do osláv v roku 2018 sa prvýkrát prihlásilo aj Slovensko s výzvou…ideme hrať ping – poooooong…

  Základným cieľom projektu je:
  - podporiť športovanie detí pravidelným hraním stolného tenisu na školách a v rodinách
  - osloviť čo najširšie masy ľudí všetkých vekových kategórií, aby prišli hrať stolný tenis
  - vyzvať ľudí, aby stolný tenis zaradili medzi športové aktivity, ktoré tvoria nevyhnutnú súčasť zdravého                  životného štýlu
  - prilákať k stolnému tenisu fanúšikov aj tých, ktorí nikdy nešportovali
  - zvýšiť popularitu a záujem širokej verejnosti o tento šport na Slovensku
  - prispieť k masovému rozvoju stolného tenisu

  Aj naša škola sa zapojila do tohto úžasného projektu a 10.4.2018 zorganizovala stolnotenisový turnaj, ktorého sa zúčastnilo spolu 36 žiakov. Každú triedu reprezentovali dve dievčatá a dvaja chlapci. Boli vytvorené štyri kategórie – žiačky a žiaci 5. a 6. ročníka, žiaci a žiačky 7. – 9. ročníka. V týchto kategóriách si žiaci vzájomne zahrali systémom každý s každým. Z každej kategórie vzišli traja víťazi, ktorí boli odmenení diplomom, medailou, kľúčenkou a žiaci na prvých miestach dostali aj tričko s logom „ZOBER LOPTU NIE DROGY“.

  Víťazi turnaja:

  Žiačky 5. – 6. ročníka:

  1. miesto – Angelika Strišovská
  2. miesto – Laura Bachledová
  3. miesto – Simona Borovská

  Žiaci 5. – 6. ročníka:

  1. miesto – Erik Pisarčík
  2. miesto – Gabriel Talar
  3. miesto – Jozef Pajer

  Žiačky7. – 9. ročníka:

  1. miesto – Vanesa Kromková
  2. miesto – Tatiana Bučáková
  3. miesto – Bianca Galliková

  Žiaci 7. – 9. ročníka:

  1. miesto – Dávid Jeleňák
  2. miesto – Boris Lorenc
  3. miesto – Oliver Želonka

   

  PaedDr. Ľudovít Gumulák

 • DEŇ NARCISOV

   

   

   

   

  22. ročník finančnej zbierky Deň narcisov sa uskutoční v piatok, 13. apríla 2018.

  Deň narcisov môžete podporiť vhodením dobrovoľného príspevku do pokladničiek dobrovoľníkov po celom Slovesnku a somozrejme aj na našej škole. 

  Zakúpením tohto jarného kvietku pomôžete zlepšiť život onkologickým pacientom. 

  Nebuďme ľahostajní voči tým, ktorí potrebujú našu pomoc.

   

 • Veľkonočný florbalový turnaj starších žiakov

  Do galérie Veľkonočný florbalový turnaj starších žiakov boli pridané fotografie.

  V piatok 6.4.2018 sa naši starší žiaci zúčastnili Veľkonočného turnaja vo florbale v ZŠ Lendak. Turnaja sa zúčastnilo päť tímov, hralo sa systémom každý s každým, zápas trval 20 minút. Najväčším prekvapením turnaja boli hokejisti z Dolného Kubína, ktorí boli na sústredení v Lendaku.

  Našu školu reprezentovali: Jaroslav Krigovský, Daniel Čaban, Dávid Bernatek, Štefan Bujňák, Ján Talar, Peter Talar, Peter Knapík,  Timotej Bočkai, Kistián Burdíček, Dávid Jurčák, Andreas Krišák, Ján Grich, Sebastián Kiska, Tomáš Kucka.

  Hokejisti Dolný Kubín - ZŠ M.R. Štefánika 4:2

  ZŠ Lendak – ZŠ Vrbov 3:3

  Hokejisti Dolný Kubín – ZŠ J. M. Petzvala 1:2

  ZŠ Lendak – ZŠ M. R. Štefánika 2:4

  Hokejisti Dolný Kubín – ZŠ Vrbov 5:2

  ZŠ M.R. Štefánika – ZŠ J. M. Petzvala 4:1

  Hokejisti Dolný Kubín – ZŠ Lendak 3:1

  ZŠ Vrbov – ZŠ J. M. Petzvala 3:12

  ZŠ Lendak – ZŠ J. M. Petzvala 2:2

  ZŠ M. R. Štefánika – ZŠ Vrbov – 7:2

  Celkové poradie:

  1. Hokejisti Dolný Kubín
  2. ZŠ M. R. Štefánika
  3. ZŠ J. M. Petzvala
  4. ZŠ Lendak
  5. ZŠ Vrbov

  Najlepším žiakom turnaja sa stal Kristián Svitana zo ZŠ J. M. Petzvala.

  Všetkým tímom srdečne gratulujeme a tešíme sa na ďalšie športové podujatie.

  PaedDr. Ľudovít Gumulák

strana: