• Koniec školského roka 2022/2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Koniec školského roka 2022/2023.

NAJ DEVIATAK...

Na konci školského roka 2022/2023 sme vyhodnotili aj najlepšiu žiačku 9. ročníka za jej vzorný prístup, reprezentáciu školy počas jej celého štúdia, za jej správanie a vystupovanie, ktoré boli vzorom všetkým žiakom školy.

A teda, najlepšou žiačkou z 9.A triedy sa stala Paulínka Kostková, ktorej sme odovzdali hodnotnú poukážku TESCO.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy počas celých rokov strávených v našej škole.

• ŠTEFÁNIKOV VŠEVEDKO – vyhodnotenie celoročnej súťaže

• Aj v tomto školskom roku sme ocenili tých žiakov, ktorí predsa len urobili čosi naviac.

V rámci už piateho ročníka našej celoročnej súťaže ŠTEFÁNIKOV VŠEVEDKO boli ocenení žiaci: Johanka Tomasová, žiačka 4.A triedy a Samuel Krigovský, žiak 8.A triedy.

Títo žiaci nás všetkých a našu školu reprezentovali v rôznych súťažiach, predmetových olympiádach a na mnohých iných akciách. Ďakujeme im za čas a energiu, ktorú vynaložili prevažne mimo vyučovania a vo svojom voľnom čase na prípravu. Naše poďakovanie patrí samozrejme aj učiteľom, pod  vedením ktorých tieto úspechy získali.

Ceny im odovzdal pán Martin Kostka, ktorý zároveň kolobežku a bicykel do súťaže aj sponzorsky venoval.

Ďakujeme mu a veríme, že táto tradícia bude pokračovať aj v ďalšom školskom roku.

• Milí deviataci!

• 30. júna 2023 sa vám ukončilo deväťročné základné vzdelávanie. Opúšťate naše  lavice. Každý z vás ide svojou cestou. Čaká vás štúdium na iných školách či príprava na zamestnanie. Boli ste dobrými deviatakmi s ochotou pomáhať učiteľom a išli príkladom mladším žiakom. Lúčime sa teda s vami a v mene všetkých vašich učiteľov vám prajeme veľa šťastia. Dúfame, že na roky strávené v našej škole budete s radosťou a láskou spomínať.

• POĎAKOVANIE sponzorom školy

• Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým rodičom, priateľom, známym i neznámym, firmám, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali a podieľajú na pomoci a podpore našej školy.

1. Bicykle Kostka, Spišská Belá
            2. Marko Tatry – Veľkoobchod ovocia a zeleniny, Spišská Belá